Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NA FESTIWALU DOBREJ ENERGII

Grupa uczniów klas młodszych i starszych wzięła udział w XIII Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii, który odbył się w ostatni piątek w Parku Słowackiego. Jest to coroczna impreza kończąca i podsumowująca ekologiczne działania bielskich szkół w roku szkolnym. W tym roku odbył się pokaz „Poza wyobraźnią” iluzjonisty Adama Mitoraja oraz konkurs taneczny „Just Dance” wraz z rozdaniem nagród. Pod namiotem i na terenie parku uczniowie mogli odwiedzić 35 stanowisk, przy których odbywały się różne zajęcia warsztatowe. Zabawa była przednia!