Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PIERWSZE DECYZJE NOWEGO SAMORZĄDU

28-09-2022 5:30 organizacja

W ubiegłym tygodniu uczniowie Naszej Szkoły w demokratycznych wyborach wyłonili swoich przedstawicieli. Przypomnijmy, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Antonina Ostrowska, natomiast jej zastępczynią – Maja Gruszka. Członkami Samorządu Uczniowskiego zostali: Laura Gnatowsky, Jakub Górniok, Emilia Faber oraz Szymon Ślusarczyk. Uczniowie ci już zdążyli się spotkać z Panią Dyrektor Edytą Zaczek, która pogratulowała im sukcesu w wyborach. Przyszedł też czas na pierwsze decyzje, czyli pozytywne zaopiniowanie dodatkowych dni wolnych. Udało się ponadto zorganizować pierwszą sesję fotograficzną, której efekty prezentujemy poniżej.


Przewodnicząca: Antonina Ostrowska (8d)


Zastępca: Maja Gruszka (6d)


Członkowie:

Laura Gnatowsky
(8a)

Jakub Górniok
(5c)

Emilia Faber
(8d)

Szymon Ślusarczyk
(6a)