PEWNY AWANS NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW!

21-03-2019 9:40 sport

Kolejne zwycięstwa sportowych reprezentantów SP 32 – tym razem szczypiornistów! W dniach 7 i 15 marca w Naszej Szkole rozegrane zostały mecze II i III etapu rozgrywek piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Pod opieką Pana Jakuba Chojnackiego obie drużyny z dużą przewagą nad innymi szkołami wygrały wszystkie mecze. Dziewczęta zwyciężyły z SP 13 (18:3), a chłopcy w meczach przeciwko SP 28 (17:3) i z ZS K.T.K. (13:5). Tym samym obie reprezentacje Naszej Szkoły awansowały do finałów miasta w piłce ręcznej i 27 marca będą walczyły o pierwsze miejsca w Bielsku-Białej. Gratulujemy i kibicujemy Naszym dalej!