MUZYCZNE SUKCESY NASZYCH WOKALISTÓW!

20-03-2019 9:42 konkursy

Z radością informujemy, że w VI Festiwalu Słowa „Razem w chmurach poezji” (organizator – Dom Kultury w Lipniku, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej, Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w Bielsku-Białej) Wiktoria Hutyra zdobyła wyróżnienie w kategorii solistów, natomiast zespół w składzie: Wiktoria Hutyra, Oliwia Witczak, Simona Wójcik, Paulina Kuś oraz Jakub Hornik zajął II miejsce w kategorii zespołów! Na lipnickiej scenie zmierzyło się ponad 90 uczestników w trzech kategoriach: Mistrz pięknego czytania, Konkurs recytatorski i wywiedzione ze słowa oraz Piosenka artystyczna. Jury w składzie: Natalia Firlej, Karolina Czapla oraz Marta Gzowska-Sawicka przyznało ponad 40 nagród. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Iwona Nowak.