PAMIĄTKI NA 100-LECIE!

Informujemy, że w sekretariacie szkoły można zakupić pamiątki na 100-lecie Polskiej Szkoły w Wapienicy:
- pocztówka (trzy rodzaje): 2 zł;
- magnes na lodówkę (w kształcie szkolnej tarczy): 8 zł;
- jubileuszowe wydanie czasopisma „Echo Szkoły” (m.in. historia szkoły, wspomnienia byłych dyrektorów, wywiad z Panią Dyrektor Edytą Zaczek, relacje z poprzednich jubileuszy, wiele archiwalnych i współczesnych zdjęć): 10 zł;
- kubek (z logo i ze zdjęciem szkoły): 20 zł;
- kalendarz szkolny z archiwalnymi i współczesnymi fotografiami (od września 2023 do sierpnia 2024): 25 zł.
Dochód ze sprzedaży pamiątek w całości zasili konto Rady Rodziców.