OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

13-10-2021 14:27 imprezy i uroczystości

Dzisiaj w Naszej Szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W obu budynkach przygotowano piękne akademie, które zostały następnie zarejestrowane i wyemitowane przez wychowawców w salach lekcyjnych.

W budynku A mogliśmy obejrzeć film, w którym bohaterami byli trzecioklasiści. Pod opieką swoich wychowawców śpiewali, tańczyli, recytowali, a nawet grali na dzwonkach. Nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Z kolei w budynku B uczniowie klasy 7c pod kierunkiem Pani Anny Sądej, także recytowali wzruszające wiersze, ale przygotowali ponadto dowcipne i niezwykle słodkie życzenia, ale żeby się o tym przekonać, musicie sami obejrzeć nagranie do końca. Jest ono dostępne TUTAJ.