Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE – KAROLINA SKOWRON

11-06-2024 5:36 nasze zainteresowania

Gotowi na kolejny odcinek naszego stałego cyklu? Przekonajcie się, co przygotowaliśmy dla Was tym razem! Karolina ma 14 lat i jest uczennicą klasy 7c. Jej pasją od lat jest taniec. Dziewczynka już od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia taneczne. Jeszcze w przedszkolu chodziła na zajęcia z baletu, a obecnie skupiła się na stylu dancehall. Uważa, że ten taniec pasuje do jej charakteru, ponieważ jest pełen energii, spontaniczności i wyzwań. Intryguje ją również hip-hop i po wakacjach spróbuje sił w tym gatunku, bo chce poznawać nowe techniki i style. Taniec daje Karolinie ogromne poczucie szczęścia i satysfakcji. Uczennica, wchodząc na scenę, czuje się bardzo zestresowana, lecz po chwili wszystko mija. Oprócz treningów i układów uwielbia sama wymyślać własne układy taneczne, w których czuje się naprawdę wolna. Na początku taniec traktowała jak zwykłą zabawę, a w tej chwili jest to dla niej bardzo ważna rzecz, bo to taniec nauczył jej cierpliwości i pokory, a także jest to dla dziewczynki duża odskocznia od rzeczywistości – tańcząc, zapomina ona o każdym zmartwieniu. Karolina uważa, że taniec jest dla wszystkich i naprawdę jest to coś wspaniałego – wyzwala pozytywne emocje, wzbogaca osobowość i po prostu sprawia dużą radość.