Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE – GRZEGORZ BERUŚ

09-06-2024 6:28 nasze zainteresowania

Zapraszamy do lektury kolejnej odsłony naszego stałego cyklu, w którym przedstawiamy pasje uczniów SP 32. Tym razem prezentujemy hobby Grzegorza Berusia – ucznia klasy 4b. Chłopiec interesuje się klockami Lego. Jego przygoda z nimi zaczęła się, gdy miał tylko 3 lata. Dostał wtedy w prezencie do ułożenia samochód policyjny. Uczeń lubi wymyślać i konstruować różne budowle, pojazdy, a nawet całe miasteczka. Pasjonuje go budowanie z klocków Lego, ponieważ rozwija to jego wyobraźnię. W przyszłości chciałby projektować domy i różne inne budynki. Bardzo go to interesuje i bawi. Grzegorz lubi również jeździć na rowerze i spacerować w lesie.