Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

08-06-2024 6:38 konkursy

23 maja odbył się Szkolny Konkurs Chemiczny pod hasłem „Woda i roztwory wodne” adresowany do uczniów oddziałów siódmej klasy. Jego uczestnicy wykazali się znajomością różnych rodzajów wód, ustalali rozpuszczalność substancji, obliczali stężenia procentowe roztworów oraz rozpoznawali zjawiska związane za zmianami stanów skupienia wody. Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji:

I miejsce: Szymon Ślusarczyk (7a)
II miejsce ex aequo: Wojciech Abratański (7c) i Vladyslava Tolmachova (7d)

Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody książkowe oraz dyplomy. Konkurs zorganizowała Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.