NASZE PASJE – ANTONI KOTYŃSKI

Gotowi na kolejną dawkę informacji na temat uczniowskich zainteresowań? Tym razem prezentujemy pasję Antoniego Kotyńskiego, który jest uczniem klasy 4a. Jego ulubioną dyscypliną sportową jest pływanie. Wizyta na basenie napędza go do działania, daje energię i poczucie spełnienia. Ten sport sprawia chłopcu wiele radości i uczy wytrwałości. Jest bezpieczną dyscypliną sportową, wzmacnia mięśnie i pomaga zbudować sylwetkę sportowca. Ulubionym stylem Antka jest kraul. Zdobył już w nim swoje pierwsze złote medale. Dobrze też czuje się w stylu grzbietowym, czego efektem są wygrane zawody między szkołami pływackimi. Zachęcamy  każdego do uprawiania tego sportu. Na zajęciach poznaje się wiele ciekawych osób. W wakacje można pojechać na obozy, przeżyć niezwykłą przygodę i wykorzystać umiejętności sportowe.