NASI ZDOLNI SZCZYPIORNIŚCI!!!

13-06-2024 6:20 konkursy sport

11 i 12 czerwca w Naszej Szkole rozegrany został III Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej zorganizowany przez Klub Sportowy Szczypiorniak.

W kategorii klas IV-VI reprezentacja dziewcząt w składzie: Kinga Pałucha, Lilia Kwaśniewska, Liliana Krzak, Oliwia Podejma, Julia Kapa, Milena Konicka, Julia Stąsiek i Ewelina Nowak – zajęła III miejsce. Reprezentacja chłopców w składzie: Wiktor Wrona, Wiktor Kula, Sebastian Borek, Sebastian Marek, Piotr Kubica, Kacper Then, Nikodem Adamczyk, Oleksandr Holov i Jan Nowy – zajęła II miejsce.

W kategorii klas VII-VIII reprezentacja dziewcząt w składzie: Nadia Hreshchuk, Luba Hreshchuk, Vira Hreshchuk, Estera Wolas, Estera Czarnik, Daria Dworak, Nadia Olearczyk i Antonina Rycak – zajęła I miejsce. Reprezentacja chłopców w składzie: Filip Folta, Krzysztof Ryszka, Mateusz Bartyzel, Pascal Białończyk, Dawid Sobkowski, Michał Smyczyński, Bartłomiej Konieczny, Konrad Tlałka, Tymoteusz Światek i Łukasz Kulawiak – zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.