GRATULACJE! PIERWSZE „PRAWO JAZDY”!

13-06-2024 6:02 nasze zainteresowania

W ubiegłym tygodniu do egzaminu na kartę rowerową przystąpili uczniowie wszystkich oddziałów czwartej klasy. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, rozwiązując test jednokrotnego wyboru. W części praktycznej osoby zdające musiały prawidłowo wykonać co najmniej 90% manewrów i nie stwarzać zagrożenia dla ruchu drogowego. Uczniów do egzaminu przygotowały: Pani Sabina Bysko oraz Pani Iwona Nowak. Serdecznie gratulujemy zdania egzaminu na pierwsze „prawo jazdy”, życzymy wiele radości z bezpiecznej jazdy na rowerze!