NASI ZDOLNI SZACHIŚCI!

20-10-2022 6:21 konkursy sport

19 października 2022 r. w auli konferencyjnej BBOSiR w Bielsku-Białej odbyły się Drużynowe zawody szachowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych zorganizowane przez Sport Szkolny Bielsko-Biała w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. Z radością informujemy, że reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Magdalena Grzesiowska, Tymoteusz Świątek, Michał Smyczyński i Krzysztof Zając zajęła IV miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajął Tymoteusz Świątek. W zawodach wzięło udział 64 uczestników z 16 szkół podstawowych. Uczniów do turnieju przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Serdecznie gratulujemy!