Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC

22-06-2026 21:54 wycieczki szkolne

Uczniowie klasy 2D uczestniczyli w wycieczce integracyjnej na Dębowiec w Bielsku-Białej. Celem wyjścia było wspólne spędzenie czasu, integracja zespołu klasowego oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Podczas wycieczki uczniowie zorganizowali piknik, uczestniczyli w grach i zabawach oraz podziwiali piękno beskidzkiej przyrody i malownicze widoki. Ważnym punktem programu była również wizyta w schronisku na Dębowcu, gdzie wszyscy mogli odpocząć i spędzić miłe chwile w górskiej atmosferze. Dużą atrakcją dla uczestników była także zabawa na placu zabaw znajdującym się przy schronisku, która dostarczyła wszystkim wiele radości.

Wycieczka przebiegła w doskonałych nastrojach i dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wspomnień.