WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
Uczniowie klasy 2D uczestniczyli w wycieczce integracyjnej na Dębowiec w Bielsku-Białej. Celem wyjścia było wspólne spędzenie czasu, integracja zespołu klasowego oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
Podczas wycieczki uczniowie zorganizowali piknik, uczestniczyli w grach i zabawach oraz podziwiali piękno beskidzkiej przyrody i malownicze widoki. Ważnym punktem programu była również wizyta w schronisku na Dębowcu, gdzie wszyscy mogli odpocząć i spędzić miłe chwile w górskiej atmosferze. Dużą atrakcją dla uczestników była także zabawa na placu zabaw znajdującym się przy schronisku, która dostarczyła wszystkim wiele radości.
Wycieczka przebiegła w doskonałych nastrojach i dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wspomnień.






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...