Przejdź do treści Przejdź do menu

NASI PIŁKARZE W FINALE TURNIEJU!

29-09-2022 6:45 konkursy sport

Wczoraj w sali gimnastycznej budynku B Naszej Szkoły, z inicjatywy Stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Bielska-Białej, odbyły się eliminacje Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów klas IV-VI pod patronatem i o Puchar Prezydenta Miasta.

W rozgrywkach brały udział cztery bielskie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Oxford Primary School oraz Szkoła Podstawowa nr 32 im. Jana III Sobieskiego.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Miłosz Polański, Jakub Górniok, Wiktor Wrona, Sebastian Marek, Piotr Kubica, Bartłomiej Konieczny, Krzysztof Ryszka, Krzysztof Zając i Michał Smyczyński.

Nasi wspaniali piłkarze wygrali z SP 1 (9:1), zwyciężyli również z Oxford Primary School (4:0). Tym samym zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do finału turnieju, który już w ten piątek, również na terenie Naszej Szkoły. Trzymajcie kciuki!  Opiekunem naszej drużyny jest Pani Anna Wojtyczka.