Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DRUGIE ŚNIADANIE W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI!

„Nasze drugie śniadanie w szkole” to jeden z tematów zajęć kółka technicznego prowadzonego przez Panią Sabinę Bysko. W ubiegłym tygodniu we wspaniale wyposażonej pracowni uczniowie realizowali właśnie ten temat. Po zapoznaniu się z teoretycznymi podstawami zdrowego odżywiania i instrukcją obsługi opiekacza do kanapek uczniowie mieli okazję wykazania się w praktyce. Pod okiem nauczyciela nasi szóstoklasiści w kolorowych fartuszkach przystąpili do przygotowywania chrupiących tostów. Były tosty z pieczywa pszennego i pełnoziarnistego, z różnymi dodatkami. Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, do którego przystąpiła Nasza Szkoła. Oprócz opiekaczy uczniowie wykorzystali w swojej pracy deski do krojenia, sztućce, płytkie talerze duże i małe. Wszyscy spisali się wzorowo i ze smakiem skonsumowali chrupiące kanapki.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości