Przejdź do treści Przejdź do menu

DRUGIE ŚNIADANIE W LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI!

„Nasze drugie śniadanie w szkole” to jeden z tematów zajęć kółka technicznego prowadzonego przez Panią Sabinę Bysko. W ubiegłym tygodniu we wspaniale wyposażonej pracowni uczniowie realizowali właśnie ten temat. Po zapoznaniu się z teoretycznymi podstawami zdrowego odżywiania i instrukcją obsługi opiekacza do kanapek uczniowie mieli okazję wykazania się w praktyce. Pod okiem nauczyciela nasi szóstoklasiści w kolorowych fartuszkach przystąpili do przygotowywania chrupiących tostów. Były tosty z pieczywa pszennego i pełnoziarnistego, z różnymi dodatkami. Na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, do którego przystąpiła Nasza Szkoła. Oprócz opiekaczy uczniowie wykorzystali w swojej pracy deski do krojenia, sztućce, płytkie talerze duże i małe. Wszyscy spisali się wzorowo i ze smakiem skonsumowali chrupiące kanapki.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości