NASI LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

14-03-2024 5:51 konkursy

Informujemy o wielkich sukcesach uczniów Naszej Szkoły! Aleksandra Kapała z klasy 8b została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej. Ponadto Ola została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Ale to nie jest koniec wspaniałych wiadomości! Otóż Remigiusz Śledź z klasy 6c oraz Szymon Ślusarczyk z klasy 7a zostali Laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Uczniów do wspomnianych konkursów, które przebiegały w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim, przygotowali: Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak (matematyka), Pan Jerzy Kosek (fizyka) oraz Pan Marcelin Makowski (geografia). Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów! Brawo!!! Jesteśmy z Was dumni!