NAJNOWSZY NUMER "ECHA SZKOŁY"!

04-05-2021 18:18 nasze zainteresowania

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru czasopisma „Echo Szkoły”! Po raz kolejny przygotowaliśmy ciekawe artykuły oraz sporą dawkę rozrywki. Tym razem tematem głównym uczyniliśmy obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. Tegoroczne święto odbyło się wirtualnie – poprzez platformę www.ekobielszczanin.pl. W tym dniu uczyliśmy się, jak prawidłowo segregować odpady oraz poznaliśmy historię naszego miasta, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Czekały na Was liczne gry, wyzwania i konkursy. Więcej przeczytacie na 5. stronie naszego czasopisma! Zapraszamy wszystkich do lektury naszego dwumiesięcznika! Można go znaleźć TUTAJ.