NAJNOWSZY NUMER "ECHA SZKOŁY"!

31-01-2020 11:48 nasze zainteresowania

Zapraszamy wszystkich do lektury drugiego numeru czasopisma „Echo Szkoły”. Tym razem wiele uwagi poświęciliśmy wydarzeniom związanym z Bożym Narodzeniem, które miały miejsce w Naszej Szkole. Oprócz tego jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych wiadomości oraz sporą dawkę rozrywki. Znalazło się także miejsce na poważniejsze tematy, jak na przykład artykuł o tym, co musisz wiedzieć, by pomóc psu przetrwać zimę na dworze. Aby zapoznać się z najnowszym numerem gazety, należy kliknąć TUTAJ.