Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WEBINAR DLA ÓSMOKLASISTÓW

26-03-2024 6:10 nasze zainteresowania

W ubiegły piątek uczniowie oddziałów ósmej klasy uczestniczyli w webinarze pt. „Jak wybrać szkołę po podstawówce?” zorganizowanym przez Mapę Karier. Skierowany był on do wszystkich uczniów, którzy są blisko wyboru szkoły ponadpodstawowej i zawierał wiele praktycznych porad dla najstarszych uczniów szkoły podstawowej. Podczas spotkania poruszono takie kwestie, jak: możliwości kształcenia po szkole podstawowej, różnice pomiędzy liceum, technikum i szkołą branżową, kryteria wyboru szkoły ponadpodstawowej, zasady obowiązujące podczas rekrutacji, ważne dokumenty i terminy, punkty rekrutacyjne i ogłoszenie wyników. Spotkanie poprowadziła Pani Marta Wrzosek – doradczyni zawodowa Mapy Karier. Szkolnym koordynatorem zadania była Pani Agnieszka Krywult.