Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NAGRODY ZA TALENCIAKI!

24-11-2022 5:59 konkursy

Zakończyła się akcja „Szkoły Pełne Talentów”, w której Nasza Szkoła zgromadziła aż 7532 TALENCIAKI! Wymieniliśmy je na następujące nagrody rzeczowe:

- laptop: 2600 TALENCIAKÓW;
- 3 zestawy instrumentów muzycznych w pudle: 2250 TALENCIAKÓW;
- 3 zestawy geometryczne do tablicy: 1500 TALENCIAKÓW;
- pakiet planszówek dla starszych: 400 TALENCIAKÓW;
- pakiet planszówek dla najmłodszych: 300 TALENCIAKÓW;
- tablice magnetyczne - układ rozrodczy: 300 TALENCIAKÓW;
- zestaw tangramów: 150 TALENCIAKÓW.

Dziękujemy za ogromne wsparcie i każdy przekazany kupon! Kolejny raz okazało się, że możemy liczyć na naszą szkolną społeczność!