Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PANI MARCELINA PIECHOTA – NAUCZYCIELKĄ ROKU!

23-11-2022 5:40 konkursy

Z wielką radością informujemy, że Pani Marcelina Piechota zwyciężyła w Wielkim Plebiscycie Edukacyjnym 2022 zorganizowanym przez „Dziennik Zachodni”. Otrzymała tytuł Nauczyciela Roku dla najlepszej nauczycielki klas 0-III w Bielsku-Białej i tym samym awansowała do etapu wojewódzkiego, który będzie trwać od 28 listopada do 12 grudnia. Warto zaznaczyć, że SP 32 w kategorii Szkoła Roku zajęła wysokie III miejsce! Bardzo dziękujemy za obie nominacje oraz za wszystkie oddane głosy!