FRANEK - WIELOKROTNYM LAUREATEM WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

19-03-2019 9:44 konkursy

Informujemy o niewiarygodnym sukcesie ucznia Naszej Szkoły! Franciszek Ślusarczyk został wielokrotnym laureatem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych! W tym roku szkolnym chłopiec startował w trzech konkursach i we wszystkich znalazł się w gronie najlepszych! Uczeń zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej. Do konkursu ucznia przygotowała Pani Monika Korowaj. Chłopiec został ponadto laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia „WOM” w Katowicach. Do konkursu ucznia przygotowała Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak. Oprócz tego chłopiec został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Do konkursu ucznia przygotował Pan Marcelin Makowski. Franek zmagał się z niezwykle trudnymi zadaniami w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Zdobyta wiedza, zainteresowania i pasja ucznia pozwoliły mu znaleźć się wśród zwycięzców. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!