MATEMATYCZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!

16-05-2019 6:26 konkursy

Ogłoszono wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2019”, którego organizatorem jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły zdobyli w nim liczne sukcesy.

I tak:  Martyna Mazur – uzyskała wynik bardzo dobry, Julia Ślusarczyk – wyróżnienie, Michał Wochnik – wyróżnienie (opiekun: p. Bożena Hubert), Franciszek Ślusarczyk – wynik bardzo dobry, Filip Filipczak – wyróżnienie, Bartosz Budzyn – wyróżnienie, Małgorzata Grzanka – wyróżnienie, Krystian Pisarek – wyróżnienie (opiekun: p. Monika Korowaj), Maja Forma – wyróżnienie, Kalina Cykarska – wyróżnienie (opiekun: p. Anna Mitręga), Zofia Stekla – wyróżnienie, Kacper Wojciuch – wyróżnienie (opiekun: p. Edyta Zaczek), Zofia Mysłowska – wyróżnienie (opiekun: p. Małgorzata Różewicz-Dubiel), Aleksandra Kapała – wyróżnienie (opiekun: p. Jolanta Telec).

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć!