Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

MALUJEMY KAMYCZKI DLA KRZYSIA

05-12-2022 11:56 wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu bierze udział w akcji malowania kamyczków. Dochód pomoże zebrać środki na leczenie i rehabilitację Krzysia. Akcja trwa od 1 do 31 grudnia. Każdy uczeń, który pomaluje kamyczek (farby akrylowe), otrzyma 5 punktów z zachowania. Pomalowane kamyczki proszę przynosić do Pani Katarzyny Kanik-Dendys. Szczegóły akcji – na plakacie.