Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „FOX”

24-05-2023 6:01 konkursy

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”. Jest to konkurs organizowany pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnicy rozwiązywali test, który składał się z  zadań wielokrotnego wyboru sprawdzających umiejętności językowe, wiedzę językową oraz kulturoznawczą.

Z przyjemnością informujemy, że czworo uczniów SP 32 zajęło bardzo wysokie lokaty. Są to:
- w kategorii Bunnies  (klasy 5-6):
Mikołaj Hałas, 6d – II miejsce
Remigiusz Śledź, 5c – II miejsce
Laura Jurek, 5b – III miejsce
- w kategorii Ducks (klasy 7-8):
Julia Antolak, 8d – III miejsce

Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Dorota Wojdyła-Kondracka i Pani Marta Barbasz-Sztajno.