KRAKÓW – WART POLECENIA!

15-06-2024 6:42 nasze zainteresowania

Uczniowie klasy 7c pod opieką swojej wychowawczyni Pani Anny Reglińskiej-Suchy pojechali na wycieczkę do Krakowa. Odwiedzili tam bardzo ciekawe miejsca. Najpierw udali się do Centrum Nauki i Zmysłów, w którym zostali wprowadzeni w świat ludzi niewidomych. Następnie uczniowie odwiedzili Muzeum Iluzji, gdzie interaktywne eksponaty rozpaliły ich ciekawość. Poszli również do Fabryki Charliego. Tam poznali historię i technologię produkcji czekolady, a następnie podczas warsztatów czekoladowych własnoręcznie przygotowali słodkości. W drodze powrotnej uczniowie świetnie bawili się w Interaktywnym Muzeum Gier Video. Bardzo zadowoleni wrócili do domu.