Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASZE PASJE – WOJCIECH HANUS

Przedstawiamy pasję Wojciecha Hanusa – ucznia klasy 4a. Chłopiec interesuje się jazdą na rowerze. Jeździ już od trzeciego roku życia, ale bardziej profesjonalnie, na rowerze marki  Kross – od 1,5 roku. Lubi zwłaszcza jazdy w terenie górskim, zjazdy trasami Enduro Trails, czyli jednokierunkowymi trasami rowerowymi o różnym stopniu trudności. Jego ulubioną trasą jest RockNRolla, która ma ponad 6 km długości i jest bardzo urozmaicona. Wojtek na rowerze zdobywa również górskie szczyty, takie jak Cyberniok, Dębowiec czy Kozia Górka. Aby jazda była bezpieczna, zawsze zakłada kask, a na najbardziej wymagające trasy – również ochronę na ręce i plecy.