KONKURS Z OKAZJI 70-LECIA POŁĄCZENIA BIELSKA I BIAŁEJ

29-04-2021 7:46 konkursy

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na najlepszy plakat z okazji 70-lecia połączenia Bielska i Białej.

Cel konkursu: poznanie historii naszego miasta poprzez upamiętnienie i przybliżenie 70. rocznicy połączenia miast Bielska i Białej.

Forma konkursu:

1. Wykonanie plakatu rocznicowego upamiętniającego połączenie miast Bielska i Białej.

2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8, plakaty oceniane będą zgodnie z dwoma stopniami trudności: klasy 4-5 oraz klasy 6-8.

3. Plakat powinien zawierać informacje na temat historii połączenia miast Bielska i Białej, oceniane będą walory artystyczne, materiał ilustracyjny i estetyka wykonania plakatu.

4. Format plakatu powinien obejmować arkusz wielkości:
- klasy 4-5: format A3;
- klasy 6-8: format A0.

5. Technika wykonania pracy jest dowolna.

6. Wykonany plakat należy przesłać organizatorowi konkursu w postaci fotografii na e-dziennik do dnia 31 maja 2021 r.

7. Po powrocie do nauki stacjonarnej należy dostarczyć wykonane prace organizatorowi. Warunkiem otrzymania nagrody jest dostarczenie pracy organizatorowi.

8. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 1 czerwca 2021 r.

9. Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody oraz oceny z historii.

10. Organizatorem konkursu jest p. Lucyna Peterko.