Przejdź do treści Przejdź do menu

POMYSŁ NA DŁUGI MAJOWY WEEKEND – SZKOLNY GLOBTROTER!

Za nami 4 miesiące realizacji projektu „Szkolny Globtroter”. W tym czasie przystąpiło do niego aż 41 uczniów Naszej Szkoły, którzy podczas 166 wycieczek pokonali prawie 1000 kilometrów! Z ich relacji wynika, że to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny, wraz z rodziną, z dala od miejskiego zgiełku. Przy okazji to świetna metoda na poznanie najbliższego otoczenia – niezwykle atrakcyjnego pod względem przyrodniczym, historycznych i kulturowym.

Dlatego właśnie zachęcamy do podjęcia wyzwania i udziału w tej przygodzie. Projekt trwa do 31 grudnia 2021 roku i można się do niego włączyć w każdej chwili.

Na czym polega projekt „Szkolny Globtroter”?

Na stronie: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter opublikowaliśmy propozycje 10 bardzo ciekawych wycieczek po najbliższej okolicy. Dołączyliśmy mapy, wskazówki i fotografie. Wystarczy wybrać interesującą nas trasę, pokonać ją, a następnie przesłać Pani Aldonie Słonce przez dziennik elektroniczny 3 fotografie, na których znajduje się uczeń w charakterystycznych miejscach. Na podstawie takiej dokumentacji powstaje Ranking Szkolnych Globtroterów. Aktualnie mamy już 6 Szkolnych Globtroterów, którzy pokonali wszystkie trasy!

Nagrody!!!

Każdy uczeń, którzy pokona wszystkie trasy, otrzyma tytuł Szkolnego Globtrotera, a także certyfikat i unikatową odznakę. Ponadto po zakończeniu projektu spośród wszystkich Szkolnych Globtroterów rozlosujemy 10 nagród książkowych. Przewidujemy również dodatkowe nagrody rzeczowe. Naprawdę warto!