KOLEJNY NUMER „ECHA SZKOŁY”!

26-06-2022 7:34 nasze zainteresowania

Lektura na wakacje? Proszę bardzo! Oddajemy w Wasze ręce ostatni w tym roku szkolnym numer naszego dwumiesięcznika. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was ciekawe artykuły oraz sporą dawkę rozrywki. Tematem wydania uczyniliśmy wizytę uczniów Naszej Szkoły na Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii. Uczestnicy imprezy korzystali z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Więcej na ten temat przeczytacie na str. 6. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru naszej gazety! Wystarczy kliknąć TUTAJ.