„ZABAWY ZE SZTUKĄ” W SP 32

26-06-2022 7:10 świetlica

W tym roku szkolnym Nasza Szkoła brała udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Zabawy ze sztuką” pod patronatem Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Rzecznika Praw Dziecka. W ramach tej inicjatywy zostały przeprowadzone zajęcia w świetlicy szkolnej (opisane w zakładce świetlicowej). Właśnie otrzymaliśmy certyfikaty! Projekt ten był nastawiony na naukę przez zabawę, rozwój wyobraźni, realizację założeń pedagogiki freblowskiej, ale przede wszystkim – łączenie świata sztuki z kompetencjami kluczowymi i muzyką. Szkolnym realizatorem projektu była Pani Aleksandra Jasińska.