WYNIKI KONKURSU „RÓŻANIEC DLA MARYI”

10-01-2022 5:00 konkursy

Adresatami konkursu byli uczniowie klas I-VIII Naszej Szkoły, natomiast organizatorem – Pani Małgorzata Damaz. Celem rywalizacji było zachęcenie dzieci i młodzieży do modlitwy różańcowej. Nagrodą dla autorów najlepszych różańców jest dyplom oraz nagroda książkowa ufundowana przez proboszcza parafii pw. św. Franciszka z Asyżu. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

I miejsce: Paulina Miler (1c)
II miejsce: Martyna Szkorupa (3d)
III miejsce ex aequo: Kacper Brandys (3b) i Maksymilian Jasiński (1c)

I miejsce: Zofia Pięta (6a)