KOLEJNE SUKCESY UCZNIÓW SP 32 W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH!

18-03-2019 9:49 konkursy

Prezentujemy kolejną fantastyczną wiadomość dotyczącą sukcesów uczniów Naszej Szkoły. W Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Białej w ramach Festiwalu Nauk Ścisłych Mikołaj Łaciak z klasy 8d zdobył III miejsce (kategoria „matematyka”), Sebastian Kliszcz z 8d - wyróżnienie (kategoria „matematyka”), a Natalia Fiałek z 3GC - III miejsce (kategoria „chemia”). Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Edyta Zaczek oraz Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak. Serdecznie gratulujemy!