Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KOLEJNE PREZENTY OD RADY RODZICÓW!!!

08-11-2020 7:53 rada rodziców

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy Naszej Szkole za zakupienie 27 kompletów kijów do nordic walking. Kije są regulowane, dzięki czemu będą mogli z nich korzystać uczniowie klas młodszych oraz starszych – podczas lekcji wychowania fizycznego lub zajęć pozalekcyjnych o charakterze sportowym.