KLUB MŁODEGO PROGRAMISTY

12-05-2020 17:38 nasze zainteresowania

Już 19 i 20 maja ruszą cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których za darmo będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Wystarczy, że Rodzic wejdzie na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełni krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail przesłany zostanie link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, dziecko będzie poznawało tajniki programowania, korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji.

Rejestracja: www.klubmlodegoprogramisty.pl

Kluby Młodego Programisty to element projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.