III MIEJSCE MARYSI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE!

11-05-2020 12:01 konkursy

Mamy dla Was znakomitą wiadomość! W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX" zorganizowanym przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” z Bielska-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie III miejsce zajęła Maria Szcześniak z klasy 8a. Uczennica przygotowana została przez Panią Martę Barbasz-Sztajno. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu! Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej. Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.