Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KLASA 2C W PODRÓŻY!

21-06-2024 6:02 nasze zainteresowania

14 czerwca klasa 2c wykorzystała swoją nagrodę za upieczenie ciast, którą był dodatkowy „dzień wycieczkowy”. Z samego rana dzieci pojechały do Bystrej na ognisko przygotowane z inicjatywy rodziców. Na miejscu miały możliwość wybiegać się, grały w zbijaka, w „szczura” i oczywiście smażyły kiełbaski. Największą atrakcją okazało się przeciąganie liny. Nie jest takie oczywiste, kto jest silniejszy. Świetna zabawa w pięknych okolicznościach przyrody zakończyła się na placu zabaw, gdzie dzieci delektowały się lodami. Uczniowie klasy 2c wrócili do domów z uśmiechami na twarzach i w doskonałych humorach.

Z kolei ostatni dzień szkoły uczniowie klasy 2c spędzili w bardzo ciekawym miejscu, jakim jest Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu. Pieszej wycieczce w obie strony sprzyjała znakomita pogoda. W muzeum poznaliśmy mnóstwo ciekawostek, zobaczyliśmy niezwykłe stworzenia i oglądaliśmy motyle. Niektóre siadały nam na dłoniach i nogach. Mieliśmy okazję „owinąć się” wężem i rzucić okiem na ptasznika. Wróciliśmy pełni nowych informacji i wrażeń nie do opisania.