Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KARTKA DLA PRZYJACIELA

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Kartka dla przyjaciela”. Piękne kolorowe kartki okolicznościowe od dnia 01.03.2023 r. będą rozprowadzane w cenie 2 zł przez uczniów klasy 6d podczas przerw w holu na parterze w budynku B. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów związanych z organizacją obchodów 100-lecia Naszej Szkoły.