KIM SĄ NASI IDOLE?

24-02-2023 21:04 imprezy i uroczystości

W piątek (24 lutego) w Naszej Szkole odbył się Dzień Idola zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki. To już kolejna tego typu impreza i ponownie okazało się, że uczniowie nie zwiedli i tym razem. Popisali się swoją kreatywnością, wielką odwagą i znakomitym poczuciem humoru. Na szkolnych korytarzach można było zaobserwować wielu popularnych sportowców, piosenkarzy, aktorów, ale pojawili się również bohaterowie literaccy i filmowi, a nawet nauczyciele Naszej Szkoły – co szczególnie nas cieszy. Można było z nimi porozmawiać, a nawet wziąć autograf! Dzięki realizacji takiego pomysłu mogliśmy się lepiej poznać i dowiedzieliśmy się wiele o naszych kolegach i koleżankach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!