KARNAWAŁ! KARNAWAŁ! KARNAWAŁ!

08-01-2020 18:12 imprezy i uroczystości

Nadeszła chwila, na którą czekali chyba wszyscy uczniowie klas starszych. Dzisiaj w szkolnych aulach odbyły się dyskoteki karnawałowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Bożeny Hubert. Klasy 4-5 bawiły się w budynku A, natomiast klasy 6-8 - w budynku B. Na początku – co stało się już tradycją – uczniowie zapoznani zastali z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas zabawy. Potem z głośników rozbrzmiała muzyka i można było się oddać radosnym pląsom. Organizatorzy dyskoteki przygotowali liczne muzyczne i taneczne niespodzianki. Nie zabrakło też balonów, kolorowych świateł, konfetti i wspólnych układów choreograficznych. Ta zabawa na długo pozostanie w naszej pamięci. Najciekawsze zdjęcia jak zwykle opublikowaliśmy w naszej fotogalerii.