I JESZCZE O ŚWIĘTACH...

08-01-2020 6:45 imprezy i uroczystości

W piątek (20 grudnia) w Naszej Szkole zapanował świąteczny nastrój i spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu. W budynku A krótkie przedstawienie, pastorałki i tańce przygotowała klasa 2c wraz z wychowawcą – Panią Bronisławą Byrdy. Po występie były życzenia i świąteczne upominki dla zaproszonych gości, czyli dyrekcji, nauczycieli oraz dwóch grup dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 41 w Bielsku-Białej. Potem rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd. Nie zabrakło naszej ulubionej „Chojki”. Z kolei w budynku B wspólne kolędowanie przybrało formę karaoke. Uczniowie wraz z nauczyciela odśpiewali mniej i bardziej znane kolędy oraz utwory tematycznie związane z Bożym Narodzeniem. Nie obyło się również bez świątecznych i noworocznych życzeń. Tę uroczystość przygotowała Pani Iwona Nowak.