Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

III MIEJSCE W KONKURSIE DLA ÓSMOKLASISTÓW

02-04-2024 8:10 konkursy

27 marca 2024 r. troje ósmoklasistów Naszej Szkoły wzięło udział w organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku Białej konkursie „MECHANICzna Pomarańcza”. Drużyna w składzie: Jan Kolek, Paulina Kubecka i Malwina Pawlusiak z klasy 8b wzięła udział w grze planszowej, w której rzut kostką decydował o kategorii, z której padało pytanie. Na udzielenie odpowiedzi na pytania z dziedziny fizyki, chemii, matematyki, informatyki lub w kategorii „niespodzianka” uczestnicy mieli tylko 30 sekund. Decyzję o wyborze poziomu trudności pytania (za 1 lub 2 punkty) drużyna podejmowała po wylosowaniu kategorii pytania. Nasi reprezentanci dotarli do mety jako trzeci. Dzielnie kibicowali im koledzy, którzy przy okazji konkursu mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły. Gratulujemy!