II MIEJSCE W ROZGRYWKACH REJONOWYCH!

24-05-2024 5:51 konkursy sport

20 maja – po wyjątkowo zaciętej rywalizacji z reprezentacjami szkół sportowych i klubów sportowych – uczniowie Naszej Szkoły ostatecznie zajęli II miejsce w Rejonowych Rozgrywkach w Piłce Nożnej Chłopców (1/4 finału wojewódzkiego) zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. W skład drużyny weszli: Miłosz Polański, Wiktor Wrona, Sebastian Marek, Sebastian Borek, Piotr Kubica, Jakub Górniok, Kacper Then, Mikołaj Demianów, Oskar Czuba, Adam Wiencek oraz Szymon Klus. Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Gratulujemy!!!