Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ PAŃSTW ZA NAMI!

10-04-2024 5:34 imprezy i uroczystości

8 kwietnia 2024 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki odbył się w Naszej Szkole Dzień Państw. Każda uczennica i każdy uczeń mógł wybrać dowolne państwo i założyć coś charakterystycznego dla tego właśnie kraju. Zabawa miała na celu poszerzenie wiedzy na temat wybranego państwa, poznanie bliżej jego kultury i zwyczajów. I tak kolor zielony na pewno kojarzy nam się z Irlandią, krata ze Szkocją, natomiast beret z Francją. Dziękujemy za wspólną zabawę.