Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

I KOLEJNY SPORTOWY SUKCES!

09-04-2024 17:55 konkursy sport

9 kwietnia 2024 r. odbył się rejonowy etap zawodów tenisa stołowego zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Z radością informujemy, że reprezentacja Naszej Szkoły – drużyna dziewcząt w składzie: Malwina Pawlusiak, Aleksandra Kapała i Magdalena Grzesiowska wywalczyła wysokie IV miejsce! Serdecznie gratulujemy! Opiekunem uczennic była Pani Anna Wojtyczka.