DZIEŃ DZIECKA Z DINOZAURAMI

31-05-2024 6:47 nasze zainteresowania

28 maja 2024 r. klasy 1a, 1d, 2a, 2b i 2d miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym muzycznym wydarzeniu zorganizowanym przez Bielskie Centrum Kultury – Dzień Dziecka z Orkiestrą Dinozaurów. Była to niezapomniana, edukacyjna i wesoła podróż przez świat dziecięcej piosenki w nowych aranżacjach w wykonaniu zespołu Grzybowski Band. Występ Orkiestry Dinozaurów wywołał śmiech i aplauz całej sali koncertowej. Były to magiczne momenty wypełnione muzyką, tańcem i śpiewem zarówno dzieci, jak i dorosłych. To było wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci, przypominając o sile muzyki i radości z niej płynącej. Niech muzyka będzie z Wami!