Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DRUKUJEMY W TECHNOLOGII 3D!

Na lekcjach informatyki prowadzonych przez Panią Joannę Krehut przenieśliśmy naukę chemii na wyższy poziom. Dzięki drukarce 3D wydrukowaliśmy pomoce dydaktyczne, które pomogą uczniom lepiej zrozumieć skomplikowane struktury chemiczne. Drukowanie różnych modeli to nowy wymiar edukacji, który łączy technologię z nauką. Podczas zajęć skorzystaliśmy ze sprzętu, jaki Nasza Szkoła otrzymała w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosciLaboratoria Przyszłości