Przejdź do treści Przejdź do menu

DETEKTYWI PRZYRODY Z KLASY 2B

Jesień to znakomita pora roku na obserwacje przyrodnicze. W ostatnim czasie uczniowie klasy 2b pod opieką Pani Marceliny Piechoty spędzili sporo czasu na  świeżym powietrzu w roli detektywów przyrody. Do ich zadań należało obserwowanie i zbadanie środowiska przyrodniczego otaczającego Naszą Szkołę. Zajęcia zaangażowały każdego ucznia, a dokonane odkrycia zachwyciły i dostarczyły dużo pozytywnych emocji. W trakcie zajęć uczniowie korzystali z pomocy oraz materiałów zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

„Laboratoria Przyszłości” to największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Drukarki 3D, mikrokontrolery, roboty, sprzęt do nagrań i inne nowoczesne wyposażenie pojawiło się we wszystkich polskich szkołach.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości