SP 32 ORAZ PANI MARCELINA PIECHOTA – W WIELKIM PLEBISCYCIE!

25-10-2022 6:09 konkursy

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła została zgłoszona przez Uczniów i ich Rodziców do nagrody Szkoła Roku w Plebiscycie Edukacyjnym prowadzonym przez „Dziennik Zachodni”. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciela Roku otrzymała Pani Marcelina Piechota pracująca w Naszej Szkole.

Już same nominacje są dla nas wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Dziękujemy! Jednak, aby zwyciężyć w plebiscycie, potrzebujemy wsparcia. Prosimy zatem o głosy! Głosowanie trwa od 25 października do 22 listopada (do godz. 22.00). Liczy się każdy SMS.

Aby zagłosować na SP 32, należy kliknąć TUTAJ.

Aby zagłosować na Panią Marcelinę Piechotę, należy kliknąć TUTAJ.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel

Prosimy również rozpowszechnienie niniejszej informacji w mediach społecznościowych. Dziękujemy za okazaną pomoc!